Wizja

W naszej pracowni twoje marzenia i oczekiwania są ubierane w formę i przelewane na papier. Wprawną ręką spod ołówka kreślarskiego wychodzi obraz powstały w oparciu o doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu sztuki ogrodnictwa.
Każda linia na papierze, to odwzorowanie kształtów i widoków, które będą cieszyły Twoje oczy każdego dnia i porach roku przez kolejne lata. Za każdym razem gdy będziesz spoglądał na rośliny, przechadzając się przez kolejne wnętrza w Twoim ogrodzie, będziesz czuł te same emocje, które towarzyszą nam podczas ich tworzenia.


Pozdrawiamy, zespół PRODECO.

O NAS

W branży ogrodniczej funkcjonujemy od 2011 roku.
Jesteśmy parą, która przez ciągłe poszukiwanie „nowego” sprawiła, że dziś nasza twórczość oparta jest na łączeniu marzeń Naszych klientów z rzeczywistością. Bez kompromisów. Niezbędne doświadczenie zdobyte zostało ciężką pracą oraz wciąż pozyskiwaną wiedzą. Projekty, realizacje i kolejni zadowoleni klienci pozwalają na budowanie swojej marki w oparciu o zaufanie.

Możesz nam zaufać – mamy rękę do ogrodu!

Ona - Beata Bach

Zawodowo.
mgr inż. Ogrodnictwa, Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego im.Hugona Kołłątaja w Krakowie, wydz. Ogrodniczy.
Absolwentka studiów podyplomowych „Kształtowania i pielęgnacji terenów zieleni” Uniwersytetu Rolniczego im.Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Prywatnie.
Pełnoetatowa mama trzech chłopaków i wg męża wspaniała żona, do tego miłośniczka smaków dobrej kuchni.
Mariaż wszystkiego co powyżej daje energię do działania i głowę pełną nieszablonowych pomysłów.

On - Dawid Bach

Zawodowo.
Generalny wykonawca i techniczna część zespołu. Realizator wszystkich pomysłów działu projektowego. Lekkie konstrukcje drewniane, murki oporowe, czy obsługa maszyn nie mają przed nim żadnych tajemnic.

Prywatnie.
Mąż, ojciec i pasjonat sportów siłowych. Lubi wyzwania, podnoszące kompetencje.